a

“Yerel Basına Acil Destek Bekliyoruz”

ad826x90

Edirne Gazeteciler Derneği Başkanı Derya Sarılarlı, Samsun’da yayın yapan Haber Gazetesi’nin yayın hayatına son vermesi nedeniyle yaptığı açıklamada, kapanan gazeteler ve işsiz gazetecilerin artmaması için taleplerin değerlendirilmesi gerektiğini söyledi…

Edirne Gazeteciler Derneği Başkanı Derya Sarılarlı, Samsun’da yayın yapan Haber Gazetesi’nin yayın hayatına son vermesi nedeniyle yaptığı açıklamada, “Yerel basına acil destek bekliyoruz” dedi. 
Samsun’un önemli gazetelerinden Haber Gazetesi, Samsun’un ilk ve tek uydu kanalı Haberaks TV, Haber Radyo, Haber Hayat dergisi, dün (bugün) itibariyle yayın hayatına son verdi.


Bursa, Çanakkale ve son olarak Samsun’da yayın hayatına son veren gazetelerle ilgili bir açıklama yapan Edirne Gazeteciler Derneği (EGD) Yönetim Kurulu Başkanı Derya Sarılarla, “Yerel basına acil destek bekliyoruz. Kapanan gazeteler ve işsiz gazetecilerin artmaması için konfederasyonumuzun isteklerinin değerlendirilmesi gerekiyor. Edirne’de de güç birliğiyle hareket etmenin önemi de her gün artıyor” ifadelerine yer verdi.

+ posts

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“103 Kaybımıza, 103 Mum”

HIZLI YORUM YAP