a

Edirne’den 4 Delege Kurultay İçin İmza Vermiş

ad826x90

CHP’de olağanüstü kurultay toplanması için noter kanalıyla verilen imzaların teslim edilmesi için bugün son güne girilirken, genel merkez ve imzacıların listeleri açıklanırken Edirne’de 6 delegeden 4’ü kurultay imza verdi.

 

24 Haziran Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından CHP’de başlayan Genel Başkanlık ve kurultay tartışmaları devaö ederken tartışması ile devam ediyor. CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi destekleyen muhalifler ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini açıklayanlar arasında yaşanan tartışmalı sürecin ardından,  toplanan imzalar CHP Genel Merkez’e iletildi.

 

Söz konusu kurultay bilmecesi halen belirsizliğini korurken önceki gün internette genel merkezin yaptığı çalışmanın sonucunda imza veren delegelerin illere göre dağılımının listesi  dolandı. 81 ilin yer aldığı listede kurultay için imza toplayanların hangi şehirden ne kadar imza aldıkları görülürken toplamda 605 imzanın bulunduğunun ifade edildiği açıklanan listeye göreyse Edirne’den de 6 delegenin 4’ünün olağanüstü kurultay için imza verdiği görüldü. Söz konusu kurultay için verilen imzaların Edirne’de kurultay için kimlerin imza verdiği merak söz konusu.

+ posts

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TARİHİ BAŞKENTİN YARIM ASIRLIK BERBERİ

HIZLI YORUM YAP