a

“24 HAZİRAN UÇURUMDAN ÖNCEKİ SON ÇIKIŞTIR”

ad826x90

Saadet Partisi’nin Edirne milletvekili adayları Ali Erhan Demirkıran (1), Ayhan Özkan (2), Mansur İriş (3) ve Recai Taşkın (4) 600 aday ile birlikte Cumhurbaşkanı Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun binlerce partilinin katıldığı Türkiye Vizyonu programına katıldılar.

SP Edirne Teşkilatı’ndan yapılan açıklamada, Karamollaoğlu’nun Ankara’daki buluşmada Saadet’in iktidarında nasıl bir ülke yönetimi sergileyeceğine ilişkin Türkiye vizyonunu kamuoyuna açıkladığına yer verildi.

“Cumhurbaşkanı Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, binlerce partilinin katıldığı Türkiye Vizyonu programıyla vaatlerini açıkladı. Konuşmasında yarınlar için umut vaat eden Karamollaoğlu, yıpranmış, tıkanmış bir iktidar için seçmene ‘Değiştir’ diyerek seslendi.

“24 HAZİRAN UÇURUMDAN ÖNCEKİ SON ÇIKIŞTIR”

Yaklaşan 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz tarihindeki en önemli seçim olduğunu belirten Karamollaoğlu, 24 Haziran’ı ülkemiz için uçurumdan önceki son çıkış olarak niteledi. Karamollaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Sadece milletvekili, Cumhurbaşkanı seçmeyeceğiz. Vereceğimiz her oy ile Türkiye’nin yönünü belirleyeceğiz. Geleceğine karar vereceğiz. ‘Tamam mı devam’ mı diyeceğiz. Haksızlığa, hukuksuzluğa, adaletsizliğe tamam mı devam mı diyeceğiz. Yandaşlığa, partizanlığa, adam kayırmaya tamam mı devam mı diyeceğiz. Yolsuzluğa rüşvete iltimasa tamama mı devam mı diyeceğiz. Biz Saadet Partisi olarak yeter artık bu düzen böyle gitmez, tamam inşallah diyoruz. 

“SİYASETİ ALLAH RIZASI İÇİN YAPIYORUZ”

Saadet Partisi kadroları siyaseti mal ve ikbal için değil. Şan ve şöhret için değil. Makam ve mevki için değil. Allah rızası için yapan bir anlayışa sahiptir.

“SAADET TERTEMİZ GELECEĞİN ADIDIR”

Türkiye’de yeni siyasetin siyaset üslubunun adının Saadet Partisi olduğunun altını çizerek konuşmasını devam eden Karamollaoğlu, ‘Türkiye siyaset, ahlak, ekonomi ve dış politika yönünden tıkanmıştır. Türkiye’nin yeni bir sese yeni bir söze yeni bir siyaset anlayışına ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacın adresi Saadet Partisi’dir. Çünkü Saadet Partisi tertemiz bir mazinin tertemiz bir kadronun tertemiz bir geleceğin adıdır, adresidir. Yolsuzluğun rüşvetin adam kayırmanın olmadığı, yetim hakkının yenmediği tertemiz bir mazinin adıdır. Saadet Partisi yolsuzlukla zenginleşenlerin değil, fakir fukaranın hakkının korunduğu şerefli bir mazinin adıdır.  Saadet Partisi Türkiye’yi kilim gibi dokuyup, uçtan uça fabrikalarla bir mazinin adıdır. Saadet Partisi işçinin, memurun, emeklinin, asgari ücretlinin yüzünün güldüğü müreffeh bir mazinin adıdır.”

Programa, Saadet kadroları tam kadro yerini alırken kamuoyuna tanıtılan 600 milletvekilinin yanında programa yurt içi ve dışından birçok önemli davetli de iştirak etti. ‘Üretim Sanayi Bereket’, ‘Adalet Saygınlık Huzur’ şiarlarının salonu doldurduğu programda Saadet Partisi seçime hazır olduklarını bir kez daha göstermiş oldu. Yoğun bir coşku ve heyecanın hâkim olduğu programda on binler hem salonu hem de salon dışını doldurdu.
Saadet Partisi, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine yönelik seçim beyannamesini Ankara ATO Congresium’da ‘Türkiye Vizyonu’ programında açıkladı. Cumhurbaşkanı Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun açıkladığı beyannamede ülkedeki sorunlara karşı çözüm önerileri açıklandı. Ayrıca programda Saadet Partisi milletvekili adayları da kamuoyu ile tanıtıldı.

“BU BEYANNAME KARARLILIĞIN YOL HARİTASIDIR”

Hazırladıkları beyanname ile Türkiye’nin kurtuluş reçetesini ortaya koyduklarını vurgulayan Karamollaoğlu, Saadet iktidarının yapacaklarını şöyle özetledi:

“Tüketime ve gösterişe ayrılan kamu kaynaklarını üretime ve istihdama yönelik yatırımlara tahsis ederek, hızlı ve yaygın bir kalkınma hamlesi başlatacağız. Saadet iktidarında eğitimden istihdama kamu ihalelerinden atamalara kadar her alanda adam kayırma torpil ve iltimas ortadan kaldırılacaktır. Liyakati esas alan bir adil sistem kuracağız.”

BEYANNAMEDE YER ALAN BAŞLIKLAR

Parti Devletini Ortadan Kaldıracağız

Vatandaş Her İhale Bilgisine Ulaşabilecek

Talimatla Karar Veren Yargı Mekanizması Ortadan Kaldırılacak

Saadet Tertemiz Geleceğin Adıdır

Siyaseti Allah Rızası İçin Yapıyoruz

AKP İktidarında Baskı Ve Tahakküm Artmıştır

Bir Şeyi Yaparken On Şeyi Yıktılar

Kürt Sorununu Hak Ve Adalet Merkezli Çözeceğiz

Sorun Yanlış Politikalardan Ortaya Çıkmıştır

Vergi Artık Vatandaş İçin Ödev Zulüm Haline Gelmiştir

Soluduğumuz Havadan Bile Vergi Alacaklar

Asgari Ücret Yoksulluk Sınırının Üstünde Olacak

Kadına Değer, Türkiye’ye Huzur

Kadınlara 3 Yıla Kadar Doğum İzni

Aile Kurumunun Sorunları Giderilecek

Engelli Vatandaşların Önündeki Engelleri Kaldıracağız

Emekli Maaşları İçin Yoksulluk Sınırına Yükseltilecek

Hastaneler Şifahanelere Dönüşecek

AB Kapısında Beklemeyeceğiz

Yurtdışı Seçmene Milletvekili Kontenjanı Verilecek

Evi Olmayana Sosyal Konut Verilecek

Memura, İşçiye, Bayram İkramiyesi Verilecek

Gençlere Faizsiz Evlilik Kredisi Verilecek

Vatandaşın Geleceği Ranta Kurban Edilmeyecek

Kibir Kulelerine İzin Verilmeyecek.

+ posts
ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“Bu Türkiye’nin Ayıbıdır”

HIZLI YORUM YAP