a

Aysan Fabrika Satış Mağazası Halkın Tanıtımına Açıldı

ad826x90

Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinde  1998 yılında Aysan yağ fabrikası satın alınarak sıvı yağ sektörüne giren Soyyiğit Grup Edirne’de Aysan Satış Mağazası açtı.

Türkiye’de köklü ailelerden biri olan ve Soyyiğit Grup Genel Müdürü Temel Soyyiğit , Edirne Saraçlar Caddesi üzerinde ‘Aysan Fabrika Satış Mağazası’nı  açtı.

Aysan yağını  ve diğer ürünlerini halkla  bütünleştirmek amacında olduğunu ifade eden Soyyiğit Grubu  Genel Müdürü Temel Soyyiğit;”  Yerel halkımıza buradaki  Aysan markasıyla ürünlerimizi tanıtıyoruz. Yerel halka burada yağ fabrikamızı tanıtıp bilinirliğimizi ortaya koymaya çalışıyoruz. Bunun yanında ürettiğimiz diğer ürün gruplarımız dan olan  kentkafe ve kent boringer ürünlerini de  tanıtmak amacındayız. Edirne’mize fabrika satış mağazası açarak hem buradaki fabrikamızın ürünü Aysan yağımızı hem de diğer ürün grubumuz olan kentkafe ürünlerini Edirne’mize tanıtmak ve Edirnelilere hizmet etmek istiyoruz. Buradaki amacımız uygun fiyatlı fabrika satış mağazası oluşrturmak  yerel halkımıza uygun fiyatla ürün sunabilmektir.Aysan Fabrika Satış Mağaza Sorumlusu Fırat Kavdır ise Edirne’ye böyle bir satış mağaza kazandırdıkları için çok mutlu olduklarını belirterek;   “Buradaki ürünlerimizi tanıtmak  ve halkımıza hizmet etmek amacıyla açtık. Edirne’mize böyle bir mağaza kazandırdığımız için çok heyecanlıyız.” şeklinde konuştu.  Makbule TUNÇ

+ posts

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

EDİRNE’NİN TURİZMİNİ KONUŞTULAR

HIZLI YORUM YAP