FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Köşe yazıları 27 Aralık 2018 153 Görüntüleme

Umutlu Yıllara

Kocaman bir yılı geride bıraktık acısıyla tatlısıyla…

Edirne Gerçek Gazetesi okurlarına bir yıl boyunca ciddi emeklerle hazırladığımız gazetemizi takip ettikleri, bize destek verdikleri için teşekkür ederiz.

Bundan tam bir yıl önce gazetemizi çıkarmaya başladık. Basılı olarak çıkarmaya başladığımız gazetemizin fikri yıllar yılı aklımızdaydı aslında. Merak ediyorduk, okuyorduk, yazıyorduk, çevremizle paylaşıyorduk. Bir gün değerli dostumuz gazetemizin imtiyaz sahibi Zeki Özkorkmaz, gazete çıkarma fikrini bizlerle paylaştı. Gazetenin fikrinden sonraki aşama çok hızlı gelişmiş olsa da bir yıl boyunca her aşaması ilmek ilmek örüldü.

Durup düşündüğümüzde hatalarımızı gördük, okuyup paylaştıkça eksiklerimizi başka başka gözlerden de görme fırsatımız oldu. Her eleştiri bizim için çok değerliydi. Verdiğimiz emeğin karşılığını okuyuculardan almak işin en güzel yanı oldu.Bir yıl boyunca kendi imkanlarıyla bugünlere gelen gazetemiz yeni bir yıla dopdolu geliyor. Gerçek’leri ve sadece Gerçek’leri sizlere sunan gazetemiz yeni yılda da sadece Gerçekleri yayınlamaya devam edecek….

Unutmayın GERÇEK’ler her zaman doğrudur…

Yeni bir yıl yeni güzellikler, acılar demek, umutlar demek. Yeni bir yıl Büyümek demek. Biz siz değerli okuyucularımızın, abonelerimizin sayesinde daha da büyüyeceğiz. Ekonomik şartların kötüye gittiği bu günlerde yerel basına destek verilmesi gerekiyor. Bu gereklilikten geçtiğimiz bir yılda gazetemize yansıyan bir destek olmadı bir defalık belediye reklamını saymazsak. Her şeye rağmen varlığımızı sürdürmeye kararlıyız. Saraçlar Caddesi’nde bulunan bir kitabevimiz var.  Kitabevimizden edindiğimiz gelirle ayakta durmaya çalışıyor. Aslında bu durumda güzel kitap okuyan insanlar sayesinde ayakta kalan gazetemizi kitap alan sevgili kitap okurlarına hediye etmekle yeni yıla merhaba diyecek Gerçek Gazetesi…

Tema Tasarım | Osgaka.com